Skizz
Skizz

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Skizz është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 10 Mars 2015, Skizz publikon videoklipin "Nje Deshire". Më datë 13 Korrik 2015, Skizz publikon videoklipin "Qysh Pe Lojna". Me këtë këngë, Skizz merr pjesë në Zhurma Show 2015 në vitin 2015....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0