Më mbaj mend (për 1 muaj)

Skizz - Hajde Ti Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Tu pi bari birra
Asniher su kfilla
Qoje ni tekila
Ikim na te villa

Chillin e kem shtru me havera
Rabi te na kull po vjen era
Veq tu pi me llull lule po vjen era
Ganja in ma brain hajde pi mos rri te dera

Chorus

Hajde ti hajde hajde
Dhipa edhe splifa kena na me gajbe
E ti lej gajlet
Meri edhe shoqet edhe hajde

Bridge

A la la la
Mari huana marihuana

A la la la
Mari huana marihuana

Jo mos e mshef. Jo mos e mshef
E din qe e pim e din qe e pim
Kosov shqipni
Gilan prishtin
Shkup tiran
Kejt e pim

Spllifin a day
Tripa kena knej
Ekipa si gripa
Monotonin ta thejm
Me gjipa tu sill
Chillin mrapsht e kthejm
Sdina mu anku se tonat i kem

Chorus

Hajde ti hajde hajde
Dhipa edhe splifa kena na me gajbe
E ti lej gajlet
Meri edhe shoqet edhe hajde
Skizz
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/12/2016


Skizz - Hajde Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Ti".
3. Video është e këngës "Hajde Ti", por nuk këndohet nga Skizz.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Skizz:


Komente 0