A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: SL është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i tij i vërtetë është Arbër Musa. Më datë 12 Dhjetor 2013, Dj Kollink publikojnë videoklipin "Fr Cypher", në bashkëpunim me Ago, Limi, Getinjo, SL, Donat & Buta. Më datë 10 Janar 2014, SL & LIM publikojnë videoklipin "HoldUp". Videoklipi u prodhua nga RGB Entertainment. Më datë 29 Janar 2015, SL publikon videoklipin "Bad". Më datë 20 Qershor 2016, SL publikon videoklipin "Larg". Muzika e këngës u punua nga vetë SL, teksti u shkru...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Lantistar

Overking

Bonsaton

Real Mc

Blasta

Alidema

NS

Taste 2

L-Street

Ediz Tuna


Tags: Sl, 0.Sl, S.L., Arbër Musa

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019