Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Slaer është një këngëtar. Labbinot saLihu a.K.a sLaeR me muzik ja ka nis mu mar qysh prej moshesh 14 vjet. shkollen fillore e ka kry n'giLan n'seLami haLLaq e me pas u regjistru n'gjimnazit ZENEL HAJDINI. emri sLaeR osht perber nga 5 shkronjat e : 2 djemve tezes djalit t'dajes emrit vet edhe shkronja e par e emrit t'vllaut. sLaeR kangt i ingjizon n'studion STAR RECORD's ose ma mir me thon ne RADIO STAR. Jeton edhe Vepron n'giLan ....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare



Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Lindi Sahiti

Florin Kelmendi

Virus

Mergim Highzeri

1tt'z

Ardit Tafarshiku

El-Metro

Frensis

Ledi (M)

Dr.Rabbit


Tags: Slaer, Labinot Salihu

Krijo Një Kartolinë