Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

Slim është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Don Limi

Izzy

Orianel

Ghost

Smart Boy

Hary-B

Dibrano Albsick

Don M1no

MMG Babloki

Taulant Muqa

Tags: Slim


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet