Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Slitta

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Slitta është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Slitta ben pjes ne grupin T.B.A. Më datë 7 Prill 2018, AK publikon videoklipin "Prej Funit", në bashkëpunim me Flipp & Slitta. Më datë 9 Korrik 2018, AK, Flipp & Slitta publikojnë videoklipin "Trappin’". Më datë 26 Tetor 2018, Slitta, Flipp & AK publikojnë videoklipin "One Time". Më datë 18 Janar 2019, AK & Slitta publikojnë videoklipin "Rrug't E Qytetit", në bashkëpunim me DukeVII. Më datë 26 Maj 2019, AK publikon videoklipin "Pes...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Last Daddy

Bcrazy

J.B.

Floriant Salihu (Flow)

Ralien

P-Life

A Link

Lil Erdi

Black-Eagle

Bess (Familia Ideale)

Tags: Slitta


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet