A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Smail Puraj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  47
BIOGRAFIA: Smail Puraj është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Në vitin 2002, Smail Puraj publikon albumin "Ti Po Shkon" Në vitin 2005, Smail Puraj publikon albumin "Nje Kujtim" Në vitin 2006, Smail Puraj publikon albumin "Ti Veç Ti" Në vitin 2007, Smail Puraj publikon albumin "Tregomë Pse?" Në vitin 2008, Smail Puraj publikon albumin "Per Dasmen Tuaj" Më datë 9 Shtator 2009, Smail Puraj publikon videoklipin "Dashuria Jone". Në vitin 2009, Smail Puraj publikon albumin "Mirmëngjesi Interesi"...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Faqja

Zyrtare

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare

Ani Ani (2016)

Unikat (2013)

Asnjehere (2011)

Mos Harro (2010)

Mirmëngjesi Interesi (2009)

Per Dasmen Tuaj (2008)

Tregomë Pse? (2007)

Ti Veç Ti (2006)

Nje Kujtim (2005)

Ti Po Shkon (2002)


» Dërgo Një Këngë »

Boma Hallall Moj Nanë
Nusja Moderne
Dashuria Jone
Jeta Ime
Unikat
Tregom Pse
Me Stil
Gjermania Pare Ska
Luje Luje
Veq Nje Shans

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Përkthime (2)


Artistë Të Ngjashëm:

Shkelzen Azemi

Fatlum Llugaliu

Cani

Fadil Riza

Arben Gjeloshi

Ismet Aloshi

Toni Ujkaj

Ekrem Rama

Hajro Ceka

Fahrush Azemi


Tags: Smail Puraj, Smajl Puraj, Smaijl Puraj, Smaki

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019