Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - E Pa Bes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  7

ti kush je tash e kam kuptuar
se ne zemren tande ske pas vend per mua

nuk je ti sikur un ti nuk din me desht aq shum
ti je msu me tradhtu pa faj zemrat me i denu
kan me te vra mekatet jo nuk ke ku shkon
e ke vra ni zemer e cila te don

e pa bes e pa bes e pa bes je ti
ti se din se si dhem zemra
kur e vret me tradhti

me lot tash e paguaj dashurin qe pash me ty
por ti do te qajsh para zotit si po qaj une per ty
kan me te vra mekatet jo nuk ke ku shkon
e ke vra ni zemer e cila te don

e pa bes e pa bes e pa bes je ti
ti se din se si dhem zemra
kur e vret me tradhti

e pa bes e pa bes e pa bes je ti
ti se din se si dhem zemra
kur e vret me tradhti (2 her)


Ky tekst u dërgua nga  gresa

Smail Puraj - E Pa Bes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Pa Bes".
3. Video është e këngës "E Pa Bes", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0