Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Ndegjo Radiomarimangen Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ndezeni radion ..... Radio merimanga .
Ndezeni radion edhe ndegjoni nga radio merimanga mos u largoni ktu do te gjeni qka deshironi radio merimangen kurr mos e ndrroni

une jom smail puraj kurse ju ndegjoni radion me te ndegjuar ne diaspor radio merimngen

Ndezeni radion edhe ndegjoni nga radio merimanga mos u largoni ktu do te gjeni qka deshironi radio merimangen kurr mos e ndrroni


Ky tekst u dërgua nga  ariana


Nuk kemi video për këtë këngë.


Smail Puraj
Publikimi: 02/04/2011


Smail Puraj - Ndegjo Radiomarimangen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndegjo Radiomarimangen".
3. Video është e këngës "Ndegjo Radiomarimangen", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0