Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Ti Veq Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Zemren time ti veç ti
ku do shkoj ti veç ti
veç ti veç ti ne men me rrin
per tjeter ken nuk du me ni

Prej momentit qe te kam taku
5 minuta nuk me kan kalu
diten mendoj naten te endrroj
cdo minut ty ta kushtoj

REF:
Ne zemren time ti veç ti
ku do shkoj ti veç ti
veç ti veç ti ne men me rrin
per tjeter ken nuk du me ni

Prej momenti qe te kam taku
jeten time krejt e kam harru
as nuk ha as nuk pi
veç te ti menja me rrin

REF:
Ne zemren time ti veç ti
ku do shkoj ti veç ti
veç ti veç ti ne men me rrin
per tjeter ken nuk du me ni


Ky tekst u dërgua nga  albulena

Smail Puraj - Ti Veq Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Veq Ti".
3. Video është e këngës "Ti Veq Ti", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0