Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Dashuria E Pare Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


1
Ne kujtim me ka mbet nje emer
cilin un e kam dasht me zemer
sa shum koh qysh ather kaloj
por at emer kurr sdo ta harroj

REF:
Ni her!dy her!tri her!Zemren
une e kam fal
Ne kujtim me kam bet veq
Dashuria e pare
.....
Ni her!dy her!tri her!Zemra
ra ne dashuri
por te gjitha i harrova
je mbet vetem ti

2
Sa her qe e njej emrin tane
Syt mbushen me lot e zemra me qane
me kujtohet koha e kaluar
cilen kurr nuk e kam me harruar

REF:
Ni her!dy her!tri her!Zemren
une e kam fal
Ne kujtim me kam bet veq
Dashuria e pare
.....
Ni her!dy her!tri her!Zemra
ra ne dashuri
por te gjitha i harrova
je mbet vetem ti


Ky tekst u dërgua nga  albulena


Nuk kemi video për këtë këngë.


Smail Puraj
Publikimi: 17/10/2009


Smail Puraj - Dashuria E Pare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria E Pare".
3. Video është e këngës "Dashuria E Pare", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0