Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Per Dasmen Tuaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

gzimi i madh ne shpi antoni
i vogli e i madh jemi gzu
sonte kemi darsem
e dojna me festu (2x)

luni gjith ne valle
luni pa pushu
me qiftin o ma te bukur
jemi tuj vallezu (2x)

hajde te kendojna
hajde te vallezojna
me qiftin e ri o hajde
ni valle ta qojna (2x)

gzimi i madh ne shpi antoni
i vogel e i madh jemi ardh
sonte kemi darsem
e po dojna me kall (2x)

hajde te kendojna
hajde te vallezojna
me qiftin e ri o hajde
ni valle ta qojna (2x)

hajde te kendojna
hajde te vallezojna
me qiftin e ri o hajde
ni valle ta qojna (2x)


Ky tekst u dërgua nga Gesa   vivakosova


Nuk kemi video për këtë këngë.


Smail Puraj
Publikimi: 04/02/2013


Smail Puraj - Per Dasmen Tuaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Dasmen Tuaj".
3. Video është e këngës "Per Dasmen Tuaj", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0