A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Smail Puraj - Me Mungon


Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

24/10/2009

2009-10-24T22:21:13

Song from the album:

"Mirmëngjesi Interesi"


Më mungonë aq shumë më
mungonë prejse jemi nda
për mua koha më nuk shkon

Kom mendu se është pak më leht
Pa ty ta jetoi këtë jetë
Shumë e shumë vite po kalojnë po ty nga zemra stë largoi
(Shumë e shumë vite po kalojn po ty nga zemra stëëh laargooi)

Ref:
Më mungooon aq shumë më mungon
Prejse jemi ndah për mua koha më nuk shkon
Krejtë t`shkohet përpara ku mbrap ajo mbetë
Nëse kthehesh ku më ke laaan aty ke mem gjet .

Kurë pranverat e fundit vinë për mu
Unë ende kam me të prit veq ty
Zemra më rreh moti ishte ndal por të ka pritë se ke me ardh
(Zemra më rreh moti ishte ndal por të ka pritë se ke me ardh)

Ref :
Më mungooon aq shumë më mungon
Prejse jemi nda për mua koha më nuk shkon
Krejtë t`shkohet përpara ku mbrap ajo mbetë
Nëse kthehesh ku më ke laaan aty ke mem gjet .

Më mungooon aq shumë më mungon
Prejse jemi nda për mua koha më nuk shkon
Krejtë t`shkohet përpara ku mbrap ajo mbetë
Nëse kthehesh ku më ke laaan aty ke mem gjet .


Lyrics submited by  linda
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019