Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Mirmengjesi Interesi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Ku je kan atehere
kur s'jam kan askush
tash po m'vjen te une
kur jam ba dikush
po m'luvdon sy me sy
e me thu se s'ka me ty
je shum gabim se n'zemer
as pak s'kam ndryshu

2 x

mirmengjesi interesi
tash t'ka ra ndermend per mu
ku je kan ateher kur kam pas
nevoje per ty

Ku je kan atehere
kur s'kam pas kurgja
tash po vjen te une
e m'thu me ty nuk ka
po m'luvdon sy me sy
e me thu se s'ka me ty
je shume gabim se n'zemer
as pak s'kam ndryshu

2 x

mirmengjesi interesi
tash t'ka ra ndermend per mu
ku je kan ateher kur kam pas
nevoje per ty

mirmengjesi interesi

2 x

mirmengjesi interesi
tash t'ka ra nder mend per mu
ku je kan atehere kur kam pas
nevoje per ty


Ky tekst u dërgua nga Valon Seferi   vivakosovaSmail Puraj
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2009


Smail Puraj - Mirmengjesi Interesi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mirmengjesi Interesi".
3. Video është e këngës "Mirmengjesi Interesi", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 5