Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Vashat Sikur Ti Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kisha me tu lut mos me fol per dashurin
se ka eshte ni teme per cilin ti kurgja nuk din
se kjo eshte ni teme e madhe e nuk eshte per ty
ti nuk ki zemer e nuk din me kuptu

REF 2X: Gjithmon vashat sikut ti
kan luajt me dashuri
gjithmon zemrat i kan plas
((se ku djelat nuk kan pa????))

emrin dashurin ne leter ndoshta din me shkru
kuptimin e saj kur s'ke me kuptu
fjala dashuri per ty eshte vetem nij emer
cilin din me thirr me goje
por s'din me thirr me zemer

REF 4X:Gjithmon vashat sikut ti
kan luajt me dashuri
gjithmon zemrat i kan plas
((se ku djelat nuk kan pa????))


Ky tekst u dërgua nga Vali


Nuk kemi video për këtë këngë.


Smail Puraj
Publikimi: 01/12/2009


Smail Puraj - Vashat Sikur Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vashat Sikur Ti".
3. Video është e këngës "Vashat Sikur Ti", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0