Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Luj Zeshkane (Feat. Florian Krasniqi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Florian Krasniqi:
Luj qiko luj me djalin e huj
luj qiko luj ehhh hopaa

Smail Puraj:2x
Ti zeshkane un zeshkan
kombinimi shum taman
nga inati krejt kan me plas
kur na shohin ne dy bashk

Florian Krasniqi:
ehh hopaaa

Ref:2x
Luj zeshkane luaj pa pushu
luj zeshkane luaj veq per mu
kur te dali neser drita e par
kur se la oj zemer pa met marr

Smail Puraj:2x
Ti zeshkane un zeshkan
kan me fol ne tana an
nga inati krejt kan me plas
kur na shohin ne dy bashk

Florian Krasniqi:
ehh hopaaa

Ref:3x
Luj zeshkane luaj pa pushu
luj zeshkane luaj veq per mu
kur te dali neser drita e par
kur se la oj zemer pa met marr


Ky tekst u dërgua nga Kosovare2007Smail Puraj
Featuring: Florian Krasniqi
Publikimi: 01/12/2010


Smail Puraj - Luj Zeshkane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Luj Zeshkane".
3. Video është e këngës "Luj Zeshkane", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0