Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Aferdita Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Mbrëmë në ënderr me je ardh
e veshur krejt e bardh
unazen në gisht e majshe
qafen krejt te nalt

krushqit qenkan bë gati
u nisen te ti
por këta nuk qenkan
krushqit e mij

ref:
aferditaaaa
aferditaaaa
se je tradhtare
nuk e dita
aferditaaa
aferditaaa
un prej teje
këtë se prita

nga gjumi kur u zgjova
një këngë larg e dëgjova
një këngë e cila po u këndonte
veq per ty

qenke veshur e bërë gati
nuse don me shku
a harrove qe këtë ditë
mu ma ke premtu

ref:3x
aferditaa
aferditaa
se je tradhtare
nuk e dita
aferditaaa
aferditaaa
un e prej teje
ket se prita


Ky tekst u dërgua nga SidorelaaaaaaaSmail Puraj
Publikimi: 01/12/2010


Smail Puraj - Aferdita
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Aferdita".
3. Video është e këngës "Aferdita", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0