Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Jo S'te Besoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

kohe te gjate une jam mundu dashuri te vertet me cu
sot po e shoh sot po e kuptoj se per ty asht kon nje loje (2x)

jo jo me s'te besoj emrin tend du ta harroj merdhi dita edhe mu
ti kush je e kam kuptu (2x)

kohe te gjate une shpresova se nje dite koha ndryshon
sot e shoh sot e kuptova se dashnia me zort shkon (2x)

jo jo me s'te besoj emrin tend du ta harroj merdhi dita edhe mu
ti kush je e kam kuptu (2x)

jo jo me s'te besoj emrin tend du ta harroj merdhi dita edhe mu
ti kush je e kam kuptu (4x)
Smail Puraj
Publikimi: 01/12/2005
Muzika: Smail Puraj
Teksti: Smail Puraj


Smail Puraj - Jo S'te Besoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jo S'te Besoj".
3. Video është e këngës "Jo S'te Besoj", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0