Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Si Femi U Dashuruam Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Vers.1:
Si fëmijë u dashuruam dhe u rritem bashk
fati i shkret na largoj kurr ma nuk te pash
nuk e dita kush pat faj, i fajosova krejt
jam betu se do te pres, deri sa te vdes

Ref.:
2x
Vitet shkojn, vitet kalojn un mbeta beqar
jam betu se ka me te prit deri sa tjam gjall
vitet shkojn, vitet kalojn o ju shokt te mi
jam betu se ka me prit, dej te dheu i zi

Vers.2:
Kam mendu se nje dit fati ka me na bashku
se kurr ma sdot jemi bashk nuk muj me u pajtu
nuk e dita kush pat faj, i fajosova krejt
jam betu se do te pres, deri sa te vdes

Ref.:
4x
Vitet shkojn, vitet kalojn un mbeta beqar
jam betu se ka me te prit deri sa tjam gjall
vitet shkojn, vitet kalojn o ju shokt te mi
jam betu se ka me prit, dej te dheu i zi


Ky tekst u dërgua nga youtube.com/kosovare2007Smail Puraj
Publikimi: 01/12/2011


Smail Puraj - Si Femi U Dashuruam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Femi U Dashuruam".
3. Video është e këngës "Si Femi U Dashuruam", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0