Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - S'te Harroj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Te nata me shi
Kur u lagem ne te dy
Shpinen ma ktheve
M'i le lotet ne sy

Te nata me shi
Kur u ndame une e ti
Po e pyes vetveten
Pse mbaroi kjo dashuri

Ref...x2
S'te harroj
S'te harroj
Nuk ka dite qe kalon
Qe per ty s'mendoj

Ne telefon te therras
Zerin me ta ndigju
Se dashnine e pare une
Sonte me e harru

Ne telefon te therras
Zerin me ta ndigju
Sa shpejte i harrove fjalet
Qe m'i ke premtu

Ref...x2
S'te harroj
S'te harroj
Nuk ka dite qe kalon
Qe per ty s'mendoj

...

Ref...x2
S'te harroj
S'te harroj
Nuk ka dite qe kalon
Qe per ty s'mendoj


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiSmail Puraj
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2002


Smail Puraj - S'te Harroj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'te Harroj".
3. Video është e këngës "S'te Harroj", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0