TEKSTESHQIP

Smail Puraj
Vera
Lyrics
(Feat. Saidsoul)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vera" kënduar nga Smail Puraj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për një aspekt artistik të shtuar, ky produkt muzikor erdhi tek shikuesit i kompletuar në prizmin vizual edhe me një videoklip, i cili u publikua me datë 19 Korrik 2015.
Renditja:
Top 200