TEKSTESHQIP

Smail Puraj
Dasma Ja Ka Nis
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dasma Ja Ka Nis" kënduar nga Smail Puraj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.