TEKSTESHQIP

Smail Puraj
Mos Mendo
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mos Mendo" kënduar nga Smail Puraj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për një aspekt artistik të shtuar, projekti prezantohet online i përpunuar këndshëm me një videoklip, i cili u publikua me datë 30 Maj 2016.