Më mbaj mend (për 1 muaj)

Snoopy-G

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
Snoopy-G është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Xhema Aka Jemayli

Danny Boy

Sony NRG

Kacho

Viagra

Bigg V

Legjenda

Agon Nimani

Niku

Ummet

Tags: Snoopy-G, Snoopy G, Snoopyg


Komente mbi këtë artist