Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
  • Emri i Vërtetë:
  • Fjolla Raci
BIOGRAFIA: Snovv është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 31 Maj 2019, Snovv publikon videoklipin "Chill". Teksti i këngës u shkrua nga Snovv. Më datë 23 Tetor 2019, Snovv publikon videoklipin "Salvador". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Snovv. Produksioni audio u realizua nga RZON. Më datë 4 Janar 2020, Snovv publikon videoklipin "Uzi Ak". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Snovv. Produksioni audio u realizua nga RZON....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Eir

Marigonna

Marsi

Lil Linda

Trina (Rap)

Kaltrina Pepaj

Dori (Rap)

BOXi

Manii

Out Lawz-E


Tags: Snovv, Fjolla Raci

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet