Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sokol Fejza

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Sokol Fejza është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 5 Dhjetor 2012, Sokol Fejza publikon videoklipin "Kismeti Dhe Paret". Më datë 24 Shkurt 2014, Sokol Fejza publikon videoklipin "Moj Lezeti Mbi Lezet". Videoklipi u prodhua nga Max Production. Më datë 23 Nëntor 2017, Sokol Fejza publikon videoklipin "Vajze Me Naze"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Altin Ranxha

Behar Spahiu

Fatos Xhaferi

Emiljano Dhe Grupi

Ilia Basho

Refat Sulejmani

Altin Myftari

Aleks Micka

Avni Lushka

Rexhep Sinaj

Tags: Sokol Fejza


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet