Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Sokol Gjakova - Të Kerkoj  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

04/06/2011

2011-06-04T15:32:57+00:00

Video Produksioni:

Imagine FilmsKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Të Kerkoj" kënduar nga Sokol Gjakova.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sokol Gjakova i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Sokol Gjakova:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet