A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Sokol Koci - S'do Me Harrosh  (Feat. N-J Ziva)


Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

29/03/2012

2012-03-29T16:54:09

Featuring

N-J Ziva

Participating in

Top Fest 9It's a long time that we try finding the lyrics to "S'do Me Harrosh" sung by Sokol Koci.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Sokol Koci attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add LyricsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018