TEKSTESHQIP

Sokol Koci
Une Dhe Ti
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Une Dhe Ti" kënduar nga Sokol Koci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.