Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  8417
 • Emri i Vërtetë:
 • Serxhio Sufa
 • Vendlindja:
 • Tiranë 
 • Mosha:
 • 21 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Solo është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i tij i vërtetë është Serxhio Sufa dhe është me origjinë nga Kruja. Ka 2 motra dhe një vëlla. E filloi karrierën në vitin 2019. Më datë 20 Maj 2019, Finem publikon videoklipin "Benzi", në bashkëpunim me Solon. Më datë 16 Gusht 2019, Finem & Solo publikojnë videoklipin "Jeni T'lodh". Me date 27 qershor 2019, Solo bëhet pjesë e "Friends Entertainment", nën menaxhimin e së cilës nodhen edhe shumë artistë të tjerë të talentuar si: Tayna...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

27567 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (28)

19
47
70
71
94
103
129
168
222
244
309
361
413
441
466
437
226
199
195
211

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Leon

Teson

Dichy

Jointinjo

Lali Unik

Marin TnT

Çartani

Olsi Bylyku

Matolale

Finem

Tags: Solo, Ersolo, Serxhio Sufa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet