Më mbaj mend (për 1 muaj)

Solo - Zero Zero Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  28

Luj bllof bllof I lej n stol I njoh shum mir kto lepra jeni fake cuna nuk ju kom shok sjeni mi amigos m thirr padron m thirr padron dukna al Pacino nuk ki ide ti sa ke le mio bambino shife tash shife si ikin prej frike je bo me vesh taka je bo feministe tani nuk ki far vlere direkt hekesh prej liste jeni si tuf me dele un jom ujk m bishe zero Zero ja kom nis prej zeros2×


Ky tekst u dërgua nga Iris SufaSolo
Publikimi: 16/05/2020


Solo - Zero Zero
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zero Zero".
3. Video është e këngës "Zero Zero", por nuk këndohet nga Solo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Solo:


Komente 6