TEKSTESHQIP

Soni Alidemit
Dashurin E Desha
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashurin E Desha" kënduar nga Soni Alidemit.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Pas kurimit të të gjitha detajeve, ky projekt u paraqit para shikuesve bukur me anë të një videoklipi muzikor, i cili u publikua më 27 Shtator 2018.