TEKSTESHQIP

Soni Alidemit, Xhepi Vogel & Besnik Lilaj
Per Meçon Korçarin
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Per Meçon Korçarin" kënduar nga Soni Alidemit, Xhepi Vogel & Besnik Lilaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.