Më mbaj mend (për 1 muaj)

Soni Beratit

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Soni Beratit është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 12 Tetor 2017, Soni Beratit publikon videoklipin "Xhanushja Lalit". Më datë 2 Qershor 2018, Axhesjo Xhangolli publikon videoklipin "Gilavava", në bashkëpunim me Soni Beratit. Teksti u shkrua nga Bledi Selita. Më datë 25 Qershor 2018, Violeta Taçi publikon videoklipin "Zemra Lalit", në bashkëpunim me Soni Beratit & Baba Li. Për orkestrimin u kujdes Adem Berati. Më datë 13 Shkurt 2019, Mimoza Gjoni publikon videoklipin "Jemi Dy Shp...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Komente

Asnjë KomentJe Nje Vajze E Pa Bes


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Egzoni Vogel

Emrah Xhixho

Keli Shikut

Miri Kamzes

Fidan Hajrizi

Bledi Selita

Aldi Loci

Skender Buzoli

Artur Qerimi

Marseli

Tags: Soni Beratit


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet