TEKSTESHQIP

Soni Beratit
Bejm Dasem
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bejm Dasem" kënduar nga Soni Beratit.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.