A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Soni I Vogel

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Soni I Vogel është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 30 Shtator 2012, Elida Bardhi publikon videoklipin "Me Mu", në bashkëpunim me Soni I Vogel. Muzika e këngës u punua nga Alban Arifi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Alban Arifi. Më datë 26 Janar 2017, Soni I Vogel publikon videoklipin "Do Jem Me Ty". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Keli Shikut, teksti u shkrua nga Sebastiana Brecani. Më datë 8 Qershor 2017, Soni I Vogel publikon videoklipin "Pa Mu". Muzika e këngës u punua ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Soni Beratit

Miri Kamzes

Geni Nishtulla

Shefqet Rogova

Arap Jashari

Sulltan Hajolli

Ladi Toska

Marsel Ademi

Bledi Selita

Mursel Murseli


Tags: Soni I Vogel, Soni Vogel

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019