Më mbaj mend (për 1 muaj)

Soni I Vogel
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
Këndon kryesisht: etno

Soni I Vogel është këngëtar i njohur. Më datë 30 Shtator 2012, Elida Bardhi publikon videoklipin "Me Mu", në bashkëpunim me Soni I Vogel. Muzika e këngës u punua nga Alban Arifi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Alban Arifi.

Më datë 26 Janar 2017, Soni I Vogel publikon videoklipin "Do Jem Me Ty". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Keli Shikut, teksti u shkrua nga Sebastiana Brecani.

Më datë 8 Qershor 2017, Soni I Vogel publikon videoklipin "Pa Mu". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Emrah Xhixho, teksti u shkrua nga Sebastiana Brecani.

Më datë 13 Shtator 2017, Pamela publikon videoklipin "Mos", në bashkëpunim me Soni Vogel. Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Emrah Xhixho, teksti u shkrua nga Sebastiana Brecani.

Më datë 27 Dhjetor 2017, Soni I Vogel publikon videoklipin "Ama Buzen". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Emrah Xhixho.

Më datë 25 Mars 2018, Soni I Vogel publikon videoklipin "Me Thuaj Ti". Muzika e këngës u punua nga Emrah Xhixho, Festim Gici, teksti u shkrua nga Olsi Celmeta.

Më datë 16 Dhjetor 2019, Soni & Rei publikojnë videoklipin "Pse Ne". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Alsked Rrenja. Videoklipi u prodhua nga kompania Chill Pro.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjeraKomente mbi këtë artist