Më mbaj mend (për 1 muaj)


Soni Malaj - Ishte Kenaqesi Qe U Pame

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ishte Kenaqesi Qe U Pame".
3. Video është e këngës "Ishte Kenaqesi Qe U Pame", por nuk këndohet nga Soni Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Soni Malaj - Ishte Kenaqesi Qe U Pame  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Muzika & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Teksti:

Big Basta

Komente

Asnjë Koment

11/12/2008

2008-12-11T12:34:50+00:00hej ej oooo ej
nje perplasje e lehte dhe
une shpejt u ktheva
ti me ke je sot
une me shoqeri une erdha
ne jet vetem rri
ritmin ndjek te dy
hejjjjjjjjjjjj

kape ritmin lehte
digjesh shpirti i nates
nese nxehesh shpejt
digjesh beri flakesh
nese ti nuk vi
thjeshte ke nje paksi
hejjjjjj

rregulli i par sdua asnje fjal
rregulli i dyt kur kercen mbylli syte
rregulli i trete ti jo mos me prek nese ste prek vet
hejjjjjj

kontrolli muzika ma humb
dua ta njek naten une sontee me pun
kape ritmin
ti spo me ndjek dot por veq flet
humbetesen
ishte kenaqsi qe u ppam me mir vetem 2x
oooooooooooo me mir vetem o
ref:
regulli i par .................................
ref.
kontrroli muzika .........

na naj nanana nanananana
nananannanananana
ref:
kontroli................................


Ky tekst u dërgua nga Fatjona
Më Shumë Këngë Nga Soni Malaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet