Më mbaj mend (për 1 muaj)

Soni Malaj - Do Te Zbuloje Misterin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  28

jam e lodhur e sterlodhur ne kete vend po sitja bej te te gjej jejjej mos me lee eja sonte tii tii eja mos me le me nxirr nga ky vendd me mire jejej

ref
jo jo eja tii eja tii mos me thirr me mire ose eja osee hiq mos me thirr kam nevoje per tyy po nesema bon ben 8 me 2 do te ndahem nga ty do jete me mire

perseritet


Ky tekst u dërgua nga  gresa


Nuk kemi video për këtë këngë.


Soni Malaj
Publikimi: 01/12/2003
Orkestrimi: Adrian Hila & Fabian Asllani


Soni Malaj - Do Te Zbuloje Misterin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Te Zbuloje Misterin".
3. Video është e këngës "Do Te Zbuloje Misterin", por nuk këndohet nga Soni Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Soni Malaj:


Komente 0