Më mbaj mend (për 1 muaj)


Soni Malaj - Zona Zero (Remix)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zona Zero (Remix)".
3. Video është e këngës "Zona Zero (Remix)", por nuk këndohet nga Soni Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Soni Malaj - Zona Zero (Remix)  (Feat. Ghetto Geasy)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Muzika & Teksti:

Flori Mumajesi

Orkestrimi:

Enis Presheva

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Getoar Selimi

21/12/2008

2008-12-21T09:19:38+00:00(Soni Malaj)
Nuk kam arsye diten e merzitur ta filloj, mmmm,
mjafton qe ti mendon akoma se une eksistoj,
gjithcka mund te ndodh, na ben frike kjo zone,hhuououo,
ky qytet mister njerezit i kafshon, uuuuoooouuuu,

Ref:
Jane sirenat e fatit tim qe me zgjojne,
here me vrasin, here me shpetojne
dhe kam frike houooouuuuoooo, ti degjoj,
jane sirenat qe sonte ty te kerkojne,
perendite jo më ste ndihmojne,
ne kte zone, houuuooouuuu, nuk jetojne,

Ti ke arsye diten i merzitur ta fillosh, eeee,
mos u lodh ate qe ke braktisur ta kerkosh,
mund te jem anonim por as ty nuk te njoh,
houououou,
mbete zona zero qe s'munda kurre ta shoh,
hhiiiijeeeeeee...

Ref:
Jane sirenat e fatit tim qe me zgjojne,
here me vrasin, here me shpetojn
dhe kam frike hoouuuoouuuoouuu, ti degjoj,
Jane sirenat qe sonte ty te kerkojne,
perendite jo mos te ndihmojne,
ne kte zone houououoo, nuk jetojn,
ooooooooooooooooo,ooooooooooo,
Anonim s'jam
Nje gabim kam se te njoha
Jane sirenat e fatit tim qe me zgjojne
here me vrasin. here me shpetojne
mmmmmmmmmmmm

(Gehto Gold)
YEYEYYE..Tingulli 3nt..
Gehto gold...

Un edi qe ti um don
Edi qe m'don n'mdon
Un edi qe ti m'kerkon
Edi qe m'don m'don
Un edi qe ti um don
Edi qe m'don n'mdon
Un edi qe ti m'kerkon
Edi qe m'don m'don

Na kem sirena knena
na jem t'bashkum n'vena
un knena ti anena
e madhe osht arena
Zona zero zero zero zona A
jem larg me miliona miliona A A
zemer gjoje ni shkas
met ardh un permas
mos lyp violin un jom autorbas
Ti mos u tut prej meje
mundohu vet gjeje
a duhem perime prap mundohu vet vreje

(Soni Malaj)
Jane sirenat e fatit tim qe me zgjojne
here me vrasin, here me shpetojne
dhe kam frike houououououoo, ti degjoj,
jane sirenat qe sonte ty te kerkojne,
perendite jo mos te ndihmojne,
ne kte zone hououououooo, nuk jetooooojne...


Ky tekst u dërgua nga armennd
Më Shumë Këngë Nga Soni Malaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet