Më mbaj mend (për 1 muaj)


Soni Malaj & Stine - Ti Je Ok

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Ok".
3. Video është e këngës "Ti Je Ok", por nuk këndohet nga Soni Malaj & Stine.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Soni Malaj & Stine - Ti Je Ok  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  8

Muzika & Orkestrimi:

Stine

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Stine

26/04/2010

2010-04-26T18:23:15+00:00Soni:
Ti je ok
Jam lozonjare une vetes nuk ja kursej jo.

Stine:
Ti je
Ti ben
Asgje nuk te mungon jo.

Soni:
Ti je ok
Jam lozonjare une vetes nuk ja kursej jo.

Stine:
Ti je
Ti ben
Asgje nuk te mungon jo.
Nga erdhi gjithe kjo kenaqesi.
C’eshte ky zjarr qe sjell ti.
Nga erdhi gjithe kjo fortune.
Hajde dalim xhiro deri ne Saturn.

Soni:
Nga erdhi gjithe kjo kenaqesi.
C’eshte ky zjarr qe sjell ti.
Nga erdhi gjithe kjo fortune.
Hajde dalim xhiro deri ne Saturn.
Ti je ok
Jam lozonjare une vetes nuk ja kursej jo.

Stine:
Ti je
Ti ben
Asgje nuk te mungon jo.

Soni:
Ti je ok
Jam lozonjare une vetes nuk ja kursej jo.

Stine:
Ti je
Ti ben
Asgje nuk te mungon jo. Baby
Nga erdhi gjithe kjo kenaqesi.
_______________________
Zeri bukur tingellon.
Si ka mundesi qe gjuhen time e kupeton ti.

Soni:
Nga erdhi gjithe kjo kenaqesi.
______________________
Zeri bukur tingellon.
Si ka mundesi qe gjuhen time e kupeton ti.
Ti je ok.
Jam lozonjare une vetes nuk ja kursej jo.

Stine:
Ti je
Ti ben
Asgje nuk te mungon jo.

Soni:
Ti je ok.
Jam lozonjare une vetes nuk ja kursej jo.

Stine:
Ti je
Ti ben
Askush s’te zavendeson.
Jam prodhimi I vitit 3077
________________________
________________________
Une jam anije kozmike S.T.I.N.E
S’jam prodhus as _________
Jam ante digital___ Shqiperin.

Stine & Soni:
O o o o je je ti.
Nga erdhi gjithe kjo kenaqesi.

Stine:
Kjo eshte rryma qe une prodhoj
S’kam nevoje qe keto rryma t’i kopjoj.
Kam nje bateri t’cuditeshme me vetkarikus
Dashurija jote zemer tash me eshte zhvillim.
Ti ke hije, ti ke sens, ti ke arome.
Ti ke inteligjencen qe askush s’ta zevendeson.
Me pake fjale “Ti je pasqyra ime”.

Soni:
I am boy

Stine:
Soni

Soni:
Tani eshte radha ime.

Stine & Soni:
Nananananananananananan
Yeah don’t stop
Nananananananananananana
Baby
Nananannanananananananna
Baby yeah yeah
Nanananananananannananana
Baby baby baby
Nanananananananannanananan

Stine:
Si ka mundesi qe gjuhen time e kupton ti.


Ky tekst u dërgua nga Ciki   saramk
Më Shumë Këngë Nga Soni Malaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet