Më mbaj mend (për 1 muaj)


Soni Malaj - Jo, S'qaj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jo, S'qaj".
3. Video është e këngës "Jo, S'qaj", por nuk këndohet nga Soni Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Soni Malaj - Jo, S'qaj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Këngë e albumit:

"Unik"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00izoloj te gjithe boten jashte
ne gramafon muzika e lartee oohoo jehee
nje here ne jete e hodhem ne nje hap
nuk e harroj por jeta te ndal

REF : jo s'qaj me asnje tjeter se ndaj
e preknin duart e saj por ishte vetem i imii i imiii
jo s'qaj me asnje tjeter se ndaj
e preknin duart e saj por ishte vetem i imii i imiii

ora dhjete e hapat ne shkalle
per here te pare e ndjeva aq prane
nje here ne jete e hodhem dhe ne nje hap
nuk e harroj por jeta te ndal

REF : jo s'qaj me asnje tjeter se ndaj
e preknin duart e saj por ishte vetem i imii i imiii
jo s'qaj me asnje tjeter se ndaj
e preknin duart e saj por ishte vetem i imii i imiii (2X)


Ky tekst u dërgua nga Anna   Eliosshuli
Më Shumë Këngë Nga Soni Malaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet