Më mbaj mend (për 1 muaj)


Soni Malaj - Dhoma E Kuqe

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dhoma E Kuqe".
3. Video është e këngës "Dhoma E Kuqe", por nuk këndohet nga Soni Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Soni Malaj - Dhoma E Kuqe  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Këngë e albumit:

"Unik"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00dhe vij e izolohem
ne dhomen e kuqe
e nese jashte harrohem
nuk ka asgje te keqe
ouuoo o o o o ouuo
te kam une ty
me pret aty

e hene,
digjem zjarr
e marte,
jam e marre
oo baby dicka nuk shkon shpirt
me ler te vij
atje ku gjendesh ti
(e) merkure,
dritheroj
e enjte, po njesoj
oo baby ku mund te jesh ti
dhe nuk e di
cfare po me pret tani

REF : dhe vij e izolohem
ne dhomen e kuqe
e nese jashte harrohem
nuk ka asgje te keqe
ouuoo o o o o ouuo
te kam une ty
(qe) me pret aty (2x)

e premte,
dhe flake marr
e shtune,
si kurre me pare
o baby eshte larg mengjesi
i kuq eshte si endrra ku jam tani
e diele,
perendoj me javen qe shkoi
baby prape neser do vij
ne te kuqe si dielli qe fle tani

REF : dhe vij e izolohem
ne dhomen e kuqe
e nese jashte harrohem
nuk ka asgje te keqe
ouuoo o o o o ouuo
te kam une ty
(qe) me pret aty (2x)


Ky tekst u dërgua nga Anna   parendesi   Eliosshuli
Më Shumë Këngë Nga Soni Malaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet