Më mbaj mend (për 1 muaj)


Soni Malaj - Nen Lekuren Tende

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nen Lekuren Tende".
3. Video është e këngës "Nen Lekuren Tende", por nuk këndohet nga Soni Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Soni Malaj - Nen Lekuren Tende  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  26

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Këngë e albumit:

"Unik"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00Do te jem ne lekuren tende une,
nje fytyre tjeter do kem
emrin tim nuk do ta them
do jem ti
do te ndjej zemren tende sesi rreh
dhe goditjet do ti shtoj
nje kujtim nga ky moment, neee

REF : nen lekuren tende
cdo impuls qe rreh
ne trupin tend jam une unee jetoje
nen lekuren tende
cdo impuls qe rreh
ne trupin tend jam une
ne cdo arome qe ndjen qe ndjen
do te ndjej zemren sesi rreh
dhe goditjet do ti shtoj
nje kujtim nga ky moment neee

REF : nen lekuren tende
cdo impuls qe rreh
ne trupin tend jam une unee jetoje
nen lekuren tende
cdo impuls qe rreh
ne trupin tend jam une
ne cdo arome qe ndjen qe ndjen


Ky tekst u dërgua nga Anna   vivakosova   Aardita   Eliosshuli
Më Shumë Këngë Nga Soni Malaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet