Më mbaj mend (për 1 muaj)


Soni Malaj - Nje Levizje Me Imagjinate

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Levizje Me Imagjinate".
3. Video është e këngës "Nje Levizje Me Imagjinate", por nuk këndohet nga Soni Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Soni Malaj - Nje Levizje Me Imagjinate  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Këngë e albumit:

"Unik"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00shi mengjesi jam vetem
por nuk mund te dal
me nerva per nje enderr
qe me ty kam pare
perpara meje puthe nje vajze
fokusoheshe ne buzet e saj
kater sekonda nuk zgjati shume
ishte reale dhe pse ne gjume
s'levizja dot te reagoj
te dal qe te me bien nervat
te harroj
ste shoh une ---
afrohem te te flas
ti je jo, me nje tjeter vajze
nuk ishte as sexy ta kesh prane
s'di pse humba me nje deshtak
vendi aaa po sillet
une aaa po dridhem
tek te kujtoj veten mundoj

REF : sinjal stacioni per ne club
ne levizje me imagjinaten
oooo ooooo
sinjal stacioni per ne club
ne levizje me imagjinaten
oooo ooooo

kater sekonda nuk zgjati shume
ishte reale dhe pse ne gjume
s levizja dot, te reagoj
te dal qe te me bien nervat
te harroj
vendi aaa po sillet
une aaa po dridhem
tek te kujtoj veten mundoj
mos me prit nuk do vij mee

REF : sinjal stacioni per ne club
ne levizje me imagjinaten
oooo ooooo
sinjal stacioni per ne club
ne levizje me imagjinaten
oooo ooooo (2x)


Ky tekst u dërgua nga Anna   Eliosshuli
Më Shumë Këngë Nga Soni Malaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet