Më mbaj mend (për 1 muaj)

Soni Malaj - Më E Fortë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  10

Me ju jam une e pandare
Si oksigjen per ajer
(Ajer Ajer hej)

Ne malin me te larte
Une po qendroj ne maje

Ku je ti ku je ti ku je ti
Qe po kerkon vetem fundin tim
A je ti a je ti a je ti
Qe thua nuk jam e lire

Ti s’e di c’do te thote t’jesh e lire
Si oqean do te rri permbi shkretetire yeah
Dhe e vetme ja dola sot,jam e lodhur por me e forte se ti

Me e forte se ti une do jem

Nje femer,nje femer
Me e forte se ti une do jem

Sa here qe bie poshte,te ngjitem eshte minimale
1000 here me e forte,ngrihem une si Titane
yeah a yeahh ()Kuje ti ku je ti...
Qe po kerkon vetem fundin tim
A je ti,a je ti
Qe thua nuk jam e lire

Ti s’e di c’do te thote t’jesh e lire
Si oqean do te rri permbi shkretetire yeah
Dhe e vetme ja dola sot,jam e lodhur
Por me e forte se ti
Me e forte se ti une do jem

Nje femer,nje femer
Me e forte se ti une do jem

NJE FEMER NUK ESHTE THJESHTE NJE FEMER
Soni Malaj
Publikimi: 01/12/2018
Festivali: Festivali I 57-Të Në Rtsh
Muzika: Irkenc Hyka
Teksti: Big Basta
Orkestrimi: Irkenc Hyka


Soni Malaj - Më E Fortë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më E Fortë".
3. Video është e këngës "Më E Fortë", por nuk këndohet nga Soni Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

15

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Soni Malaj:


Komente 0