TEKSTESHQIP

Soni Malaj
Zona Zero (Remix)
Lyrics
(Feat. Ghetto Geasy)

(Soni Malaj)
Nuk kam arsye diten e merzitur ta filloj, mmmm,
mjafton qe ti mendon akoma se une eksistoj,
gjithcka mund te ndodh, na ben frike kjo zone,hhuououo,
ky qytet mister njerezit i kafshon, uuuuoooouuuu,

Ref:
Jane sirenat e fatit tim qe me zgjojne,
here me vrasin, here me shpetojne
dhe kam frike houooouuuuoooo, ti degjoj,
jane sirenat qe sonte ty te kerkojne,
perendite jo më ste ndihmojne,
ne kte zone, houuuooouuuu, nuk jetojne,

Ti ke arsye diten i merzitur ta fillosh, eeee,
mos u lodh ate qe ke braktisur ta kerkosh,
mund te jem anonim por as ty nuk te njoh,
houououou,
mbete zona zero qe s'munda kurre ta shoh,
hhiiiijeeeeeee...

Ref:
Jane sirenat e fatit tim qe me zgjojne,
here me vrasin, here me shpetojn
dhe kam frike hoouuuoouuuoouuu, ti degjoj,
Jane sirenat qe sonte ty te kerkojne,
perendite jo mos te ndihmojne,
ne kte zone houououoo, nuk jetojn,
ooooooooooooooooo,ooooooooooo,
Anonim s'jam
Nje gabim kam se te njoha
Jane sirenat e fatit tim qe me zgjojne
here me vrasin. here me shpetojne
mmmmmmmmmmmm

(Gehto Gold)
YEYEYYE..Tingulli 3nt..
Gehto gold...

Un edi qe ti um don
Edi qe m'don n'mdon
Un edi qe ti m'kerkon
Edi qe m'don m'don
Un edi qe ti um don
Edi qe m'don n'mdon
Un edi qe ti m'kerkon
Edi qe m'don m'don

Na kem sirena knena
na jem t'bashkum n'vena
un knena ti anena
e madhe osht arena
Zona zero zero zero zona A
jem larg me miliona miliona A A
zemer gjoje ni shkas
met ardh un permas
mos lyp violin un jom autorbas
Ti mos u tut prej meje
mundohu vet gjeje
a duhem perime prap mundohu vet vreje

(Soni Malaj)
Jane sirenat e fatit tim qe me zgjojne
here me vrasin, here me shpetojne
dhe kam frike houououououoo, ti degjoj,
jane sirenat qe sonte ty te kerkojne,
perendite jo mos te ndihmojne,
ne kte zone hououououooo, nuk jetooooojne...

DËRGOI:
INFO
Vija melodike dhe teksti u realizua nga Flori Mumajesi, teksa për këngën ka punuar si orkestrues Enis Presheva.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200