TEKSTESHQIP

Soni Malaj
Nen Lekuren Tende
Lyrics

Do te jem ne lekuren tende une,
nje fytyre tjeter do kem
emrin tim nuk do ta them
do jem ti
do te ndjej zemren tende sesi rreh
dhe goditjet do ti shtoj
nje kujtim nga ky moment, neee

REF : nen lekuren tende
cdo impuls qe rreh
ne trupin tend jam une unee jetoje
nen lekuren tende
cdo impuls qe rreh
ne trupin tend jam une
ne cdo arome qe ndjen qe ndjen
do te ndjej zemren sesi rreh
dhe goditjet do ti shtoj
nje kujtim nga ky moment neee

REF : nen lekuren tende
cdo impuls qe rreh
ne trupin tend jam une unee jetoje
nen lekuren tende
cdo impuls qe rreh
ne trupin tend jam une
ne cdo arome qe ndjen qe ndjen

DËRGOI: