TEKSTESHQIP

Soni Malaj
Më E Fortë
Lyrics

Me ju jam une e pandare
Si oksigjen per ajer
(Ajer Ajer hej)

Ne malin me te larte
Une po qendroj ne maje

Ku je ti ku je ti ku je ti
Qe po kerkon vetem fundin tim
A je ti a je ti a je ti
Qe thua nuk jam e lire

Ti s’e di c’do te thote t’jesh e lire
Si oqean do te rri permbi shkretetire yeah
Dhe e vetme ja dola sot,jam e lodhur por me e forte se ti

Me e forte se ti une do jem

Nje femer,nje femer
Me e forte se ti une do jem

Sa here qe bie poshte,te ngjitem eshte minimale
1000 here me e forte,ngrihem une si Titane
yeah a yeahh ()Kuje ti ku je ti...
Qe po kerkon vetem fundin tim
A je ti,a je ti
Qe thua nuk jam e lire

Ti s’e di c’do te thote t’jesh e lire
Si oqean do te rri permbi shkretetire yeah
Dhe e vetme ja dola sot,jam e lodhur
Por me e forte se ti
Me e forte se ti une do jem

Nje femer,nje femer
Me e forte se ti une do jem

NJE FEMER NUK ESHTE THJESHTE NJE FEMER