Soni Modena

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Soni Modena është një instrumentist dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 31 Dhjetor 2018, Soni Modena publikon videoklipin "Manuel". Më datë 13 Gusht 2019, Soni Modena publikon videoklipin "Beautiful"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Zani Loca

Geni Vesholli

Hary-B

Fersan Jahiu

Mufail Tolaj

Flame

Andi AD

Kapo Ferrunaj

Fitim Bajra

Tonny-D


Tags: Soni Modena

Krijo Një Kartolinë